Anna Kuciejewska
Właściciel firmy

blueMOON Anna Kuciejewska
TŁUMACZENIA I SZKOLENIA JĘZYKOWE

Prowadzę firmę świadczącą profesjonalne usługi tłumaczeniowe oraz szkolenia językowe dla firm i osób prywatnych. Moim głównym celem jest zadowolenie klientów.

Jestem tłumaczem języka angielskiego oraz rosyjskiego z wykształcenia i przede wszystkim z zamiłowania. Gruntowne wykształcenie lingwistyczne, a także wrodzone niemal zamiłowanie do języków obcych dały mi doskonałą podstawę do zdobywania i rozwijania umiejętności tłumaczeniowych.

Jestem absolwentką filologii rosyjskiej z językiem angielskim na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. W toku studiów odbyłam również praktyki językowe na Rosyjskim Państwowym Uniwersytecie im. Immanuela Kanta w Kaliningradzie. Jestem ambitna, dlatego nie pozostawiam za sobą niedokończonych zadań. W domu nauczono mnie punktualności i szacunku do czasu innych, zatem zawsze przestrzegam wyznaczonych terminów. Każde nowe tłumaczenie jest dla mnie nie tylko wyzwaniem, ale i ogromną przyjemnością, gdyż jak każdy filolog uwielbiam pracę z językiem, a także pracę nad własnym rozwojem językowym. Jestem zagorzałym kibicem sportowym (w przeszłości zawodniczką amatorskiej drużyny piłki ręcznej) i stąd moje nieustające dążenie do osiągania jak najlepszych wyników.
 

W toku zdobywania doświadczeń tłumaczeniowych zostałam specjalistą w dziedzinie tekstów technicznych, sportowych, handlowo-prawnych oraz związanych z branżą spożywczą i logistyką. Dotychczas moim tłumaczeniom zaufały m.in.:
 

  1. Chłodnia Olsztyn Sp. z o.o. - tłumaczenia umów handlowych, rozporządzeń, procedur, standardów certyfikacyjnych, tekstów związanych z branżą spożywczą produkcją oraz przetwórstwem są moją mocną stroną;
  2. BPO Poland;
  3. Bolero Premium Sp. z o.o.;
  4. Zakład Urządzeń Technicznych Unimasz Sp. z o.o.;
  5. Biosfera Sp. z o.o.;
  6. Szynaka Meble Sp. z o.o.;
  7. Macopedia Sp. z o.o.;
  8. Pensjonat Mistral;
  9. Fabryka Mebli Bocian;
  10. wiele osób prywatnych

 

Zapraszam do zapoznania się z ofertą blueMOON!