TŁUMACZENIA PISEMNE

 

Dokonuję przekładu różnego typu dokumentów, zarówno formalnych jak i nieformalnych, dla firm, instytucji oraz osób prywatnych. Wiodąca tematyka tłumaczeń to wszelkiego rodzaju umowy (handlowe, kontrakty, sprzedaż, najem itp.), specyfikacje techniczne i produktowe, teksty z zakresu branży spożywczej, zarządzanie jakością, procedury, normy, instrukcje obsług, teksty techniczne, marketingowe i wiele, wiele innych.

Każdy tekst traktowany jest indywidualnie, dlatego w celu wyceny tłumaczenia zapraszam do wypełnienia formularza w zakładce Contact.

 


TŁUMACZENIE STRON INTERNETOWYCH

 

Dziś, kiedy mamy cały świat na wyciągnięcie ręki, trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie firmy bez strony internetowej. Jeśli chcesz, aby Twoja działalność przekroczyła granice geograficzne, pozwól jej przekroczyć granice języka.

Strona internetowa to Twoja wizytówka. Udostępnienie jej w powszechnie używanych językach to nie tylko większa rozpoznawalność, ale przede wszystkim większe grono klientów. Niezależnie od tego czy wynajmujesz kwatery dla turystów, prowadzisz restaurację czy biuro nieruchomości – strona internetowa w języku angielskim, rosyjskim czy niemieckim to przepustka do międzynarodowych kontaktów!

Każdy tekst traktowany jest indywidualnie, dlatego w celu wyceny tłumaczenia zapraszam do wypełnienia formularza w zakładce Contact.

 


KOREKTA TEKSTU I TŁUMACZENIA

 

Przygotowałeś tekst do firmowego folderu, ale potrzebujesz profesjonalnej korekty? Postanowiłeś sam napisać tekst w języku obcym, ale chciałbyś, żeby ktoś "rzucił na niego okiem", zanim udostępnisz go światu? Dobrze trafiłeś, gdyż mam to, czego potrzebujesz. Po prostu prześlij tekst pocztą elektroniczną, a wróci on do Ciebie gotowy, by ujrzał go świat.

Każdy tekst traktowany jest indywidualnie, dlatego w celu wyceny korekty stylistycznej, interpunkcyjnej i językowej zapraszam do wypełnienia formularza w zakładce Contact.

 


AUDYTY JĘZYKOWE

 

Mając świadomość istotnej roli, jaką odgrywa dziś język angielski w działalności przedsiębiorstw każdej niemal branży, podejmuję się przeprowadzania testów oceniających umiejętności językowe zarówno osób będących dopiero w procesie rekrutacji, jak i już pracujących w danej firmie.

Stosowane przeze mnie metoda weryfikacji opiera się na części pisemnej i ustnej. Test pisemny służy sprawdzeniu znajomości słownictwa, struktur gramatycznych, umiejętności czytania i pisania, ale także zastosowania odpowiedniego rejestru – tj. formalnego, nieformalnego itp. Wypowiedź ustna pozwala, poza wyżej wymienionymi czynnikami, ocenić sposób, w jaki dany użytkownik języka obcego komunikuje się w danym kontekście oraz radzi sobie w sytuacjach stresowych, z którymi - jak wiemy - nierzadko stawiamy czoła w codziennej pracy, a które znacznie wpływają na jakość języka obcego.

Obie formy weryfikacji przygotowane są z uwzględnieniem specyfiki danego stanowiska pracy oraz wymogów określonych bezpośrednio przez zleceniodawcę.

Dzięki rozległej wiedzy lingwistycznej i doświadczeniu potrafię określić, co dokładnie oznacza enigmatyczne "angielski – komunikatywny"  w dokumentach aplikacyjnych kandydata do pracy, oraz czy deklarowany przez daną osobę poziom języka obcego odnajduje odzwierciedlenie w rzeczywistości.

W celu wyceny testu zapraszam do wypełnienia formularza w zakładce Contact.

 


SZKOLENIA JĘZYKOWE

 

Poza tłumaczeniami oferuję Państwu również profesjonalne i "szyte na miarę" szkolenia językowe. Zajęcia dla osób prywatnych oraz firm przygotowywane są indywidualnie dla każdego klienta, żeby zmaksymalizować korzyści płynące z nauki języka obcego. Wszystkie materiały i pomoce naukowe w cenie kursu.

Zapraszam do opisania swoich oczekiwań względem tematyki i programu zajęć poprzez formularz w zakładce Contact, a ja powrócę do Państwa z moją propozycja i wyceną kursu.